За півроку до бюджету Пенсійного фонду в області надійшло майже 2,7 млрд гривень власних коштів

Фінанси

За шість місяців поточного року до бюджету Пенсійного фонду України в Черкаській області надійшло майже 2,7 млрд гривень власних коштів, у тому числі від сплати страхувальниками єдиного внеску, розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, з початку року надійшло 2,3 млрд гривень, що на 1,7 %, або на 38,3 млн гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.

Ukrainian English Russian

Про це інформує начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник.

Зі сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду платниками Черкащини було перераховано 49,2 млн гривень, що на 77,6 %, або на 21,4 млн гривень більше ніж за відповідний період 2019 року.

Для забезпечення проведення перерахунків та підвищень пенсій, повного та своєчасного фінансування їх виплати за шість місяців 2020 року головним управління Пенсійного фонду України в області було спрямовано 7,5 млрд гривень, що на 1,1 млрд гривень більше ніж у першому півріччі минулого року.

Відсоток забезпечення власними коштами потреби на виплату пенсій становить 35,7 %.

˗ Звертаюся до платників Черкащини (керівників підприємств, установ та організацій) з проханням дотримуватися Законів України в питанні платіжної дисципліни зі сплати обовʼязкових платежів до Пенсійного фонду, щоб своєчасно та в повному обсязі забезпечити виплату пенсії в регіоні, ˗ акцентує Світлана Зінник.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: