За півроку податковий борг по області зменшився на 85 млн гривень

Податки та мита

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за шість місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  85,4 млн гривень.

Ukrainian English Russian

За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 90,9 млн грн, в тому числі до державного – 80,1 млн грн  та до місцевого -  10,8 млн. гривень (+ 27,6 млн грн,  що більше порівняно з показником минулого року на 43,6 відсотки).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунок опису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна, стягнень з банківських рахунків боржника, направлення податкових вимог  та інших заходів,  забезпечено надходження  до державного бюджету на суму 35,2 млн гривень.

За шість місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 8 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  22,5 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-червня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 47,2 млн гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: