За змову двох черкаських підприємців відсторонили від торгів

Новини

Дії двох учасників публічних закупівель послуг з технічного ремонту та обслуговування автомобілів визнали такими, що суперечать закону “Про захист економічної конкуренції”.

 

Ukrainian English Russian

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила очільник Черкаського територіального відділення Антимонопольного комітету України Юлія Чемич.

Мова йде про двох ФОПів – Шпильового Володимира Володимировича та Попович Нелю Іванівну.

Відповідно до матеріалів розслідування АМКУ, підприємці протягом 2016-2017 років спільно брали участь у процедурах закупівель, попередньо узгоджуючи свої дії, чим спотворювали результати торгів. Зокрема, обидва ФОПи використовували спільне обладнання для подання тендерних пропозицій, пише 18000.com.ua.

Крім того, Неля Попович мала змогу безпосередньо розпоряджатися банківськими рахунками Шпильового та була обізнана з його господарською діяльністю.

Всього досліджено два епізоди спільної участі. Разом з тим протягом 2016-2019 року Шпильовий та Попович спільно були учасниками у 29 закупівлях.

За порушення законодавства про захист економічної конкуренції на підприємців накладено штраф та здійснено заборону участі у відкритих торгах протягом наступних трьох років.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: