Запорізька область посилює співпрацю з Аргентиною

Досвід регіонів

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін провів зустріч з консулом, керівником торгово-економічного відділу Посольства Аргентинської Республіки в Україні паном Аріелем Максом Санчесом Ромеро. Сторони обговорили проекти співпраці між Запорізьким регіоном та Аргентиною у галузі розвитку економіки, металургії, агропромислового сектору, туризму та культури.

Ukrainian English Russian

Пан Аріель Макс Санчес Ромеро підтвердив наміри Аргентини поглиблювати співпрацю з Запорізьким регіоном, розвивати двосторонню торгівлю, напрями туризму, а також поєднувати культури.

- В Аргентині проживає понад 50 тисяч аргентинців українського походження, які зробили досягнення як у бізнесі, так і у сферах культури. Ця діаспора є дуже потужною. Цього року ми відзначили 25 років з моменту відкриття українського посольства в Аргентині. Наразі Аргентина підтримує дружні стосунки з різними країнами. Наша двостороння торгівля із Запорізькою областю набирає обертів. Зокрема, обсяги зовнішньої торгівлі товарами і послугами між Запорізькою областю та Аргентиною за І півріччя 2018 року склали $3,1 млн., збільшившись на $2,65 млн., або у 6,8 разів в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Обсяг експорту товарів та послуг становив $0,33 млн., збільшившись на $0,3 млн., або у 12 разів.  Ми й надалі зацікавлені у поглибленні співпраці у різних сферах, - підкреслив пан Аріель Макс Санчес Ромеро.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: