Завдяки медичним нововведенням Черкаси увійшли до переліку найбільш інноваційних міст

Інновації

Черкаси ввійшли у сімку інноваційних міст за версією журналу «Фокус»

Ukrainian English Russian

До списку інноваційних міст Черкаси потрапили завдяки «першій державній онлайн-системі запису до лікарів». З початку літа в місті працює перша в Україні система онлайн-запису в усі комунальні заклади первинної медико-санітарної допомоги».

– Наш досвід дійсно унікальний. Тому що в окремих комерційних медзакладах України таку систему вже пробували, але ми перші зв'язали всі міські поліклініки – комунальні установи – на одному ресурсі і дали можливість городянам спокійно, комфортно, без черг і спеціального відвідування поліклініки записуватися до лікаря, – цитує видання Олега Стадника, директора міського департаменту охорони здоров'я та медичних послуг.

На створення цього сервісу з міського бюджету виділили 600 тис. грн. Щоб зареєструватися, пацієнту необхідно вибрати потрібну поліклініку, свого лікаря зі списку і визначитися з часом візиту. Щоб зайти в систему, обов'язково потрібно бути зареєстрованим в лікувальних закладах Черкас.

Крім Черкас, до списку потрапили: Харків (перший в Україні єдиний електронний квиток на міський транспорт), Дніпро (перший в Україні електронний реєстр жителів міста), Львів (нові контакти з міжнародними лоукостерами), Одеса (перший сервіс каршерингу – оренди автівок для нетривалих поїздок містом), Вінниччина (перша сільська «поліція» – муніципальна варта в селі Якушинці) та Запоріжжя (розробка першого українського вертольота).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: