Завершити будівництво Канівського будинку культури мають намір посадовці

Новини

Під  час робочої поїздки на Черкащину, Міністр культури Євген Нищук у Каневі ознайомився з ситуацією одного з місцевих “довгобудів”. Йдеться про місцевий будинок культури, який тривалий час знаходиться у не завершеному стані

Ukrainian English Russian

За словами Євгена Нищука, активізація спільної роботи держави, місцевої влади та бізнесу зможуть вдихнути нове життя у цю будівлю та подарувати не лише місту, а й області потужний культурно-мистецький, а також науково-просвітницький центр – з сучасною концертною локацією, кінозалою, лекторіями, креативними хабами тощо, зазначають у прес-службі Мінкультури.

“Цей будинок культури міг би стати потужним культурним центром, де б могла зосередитись мистецька, освітня, наукова, просвітницька діяльність” – говорить  Євген Нищук.

Будівництво об’єкта розпочали ще у 1982 році, активні роботи тривали до 1993 року, а потому фактично зупинились. Ще одним витком робіт над об’єктом у 2000-х стала підготовка на загальноукраїнському рівні до відзначення 200-річчя Шевченка. Виходячи з реально виконаних робіт, будівельники оцінюють готовність об’єкту в межах 70%.

Вже на найближчий час заплановано низку робочих нарад на усіх рівнях щодо активізації будівництва Будинку культури в Каневі.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: