Завод з переробки кукурудзи збудують на Вінниччині

Досвід регіонів

На Вінниччині інвестори розпочинають будівництво заводу з переробки кукурудзи потужністю 100 тис. т/рік та вартістю $14 млн. Це буде перший завод такої потужності в Україні, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Ukrainian English Russian

В селищі Демківці Тростянецького району розгортається масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу «Дакса Бунге Україна».

На заводі планують встановити сучасну лінію італійського виробництва, насамперед – до кінця 2019 р. планують спорудити логістичний комплекс, який вже цієї осені діятиме як елеватор. До осіннього сезону 2020 р., тобто до нового урожаю, інвестори планують повністю завершити будівництво виробничого комплексу потужністю 300 т переробки кукурудзи на день ( 100 тис. т/рік).

Директор зі зв’язків з органами влади «Бунге – Україна» Олег Бігдан зазначив, що Вінниччину обрали через тенденцію збільшення врожайності і розумного використання ресурсів агропромислового комплексу в регіоні.

На внутрішній ринок піде 20% готової продукції, 80% будуть експортувати по всьому світу. Висівки, продукти для пивного виробництва та сировина для виготовлення сухих сніданків будуть реалізовуватись в Україні.