Завтра проведуть засідання робочої групи з протидії аграрному рейдерству

Сільське господарство

13 червня відбудеться чергове засідання регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Черкаській обласній державній адміністрації.

Ukrainian English Russian

Робочу групу створено для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства».

До її складу входять представники нацполіції, Держгеокадастру, управлінь облдержадміністрації, територіального управління юстиції, громадських організацій тощо.

– На жаль, рейдерські захоплення землі, майна, урожаю продовжують становити загрозу для аграріїв. Тому в областях активізовано робочі групи, які розглядають подібні ситуації та надають допомогу в їх вирішенні, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Він також повідомив, що відтепер засідання регіональної робочої групи проводитимуть кожну другу та четверту середу місяця об 11 год, а у разі необхідності негайного реагування на ситуацію – невідкладно, пише procherk.info.

Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться 13 червня 2018 об 11.00 за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340. Телефон для довідок: 33-00-27.

Крім того, із запитаннями можна звертатися на гарячу лінію за телефонами: (0472) 33-52-98, 33-00-27 (графік роботи: понеділок-четвер з 9.00 до18.15, п’ятниця з 9.00 до17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: