Завтра у Черкасах стартує фестиваль майстрів «Дивосвіт. Камінь, дерево, метал»

Новини

4 серпня скульптори розпочнуть роботу з деревом, металом та піщаником для створення альтанки з фонтаном. Очікується що вона стане однією з перлин народного ремесла в Черкасах.
Ukrainian English Russian

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 6 серпня о 15.00 у парку Сосновий бір, повідомляє Черкаський міськвиконком. Усі охочі зможуть познайомитися з майстрами, побачити проект майбутньої альтанки та дізнатися особливості роботи по дереву, металу та каменю.

Відвідувачі зможуть узяти участь у численних майстер класах зі створення ляльок-мотанок, патріотичних прикрас, керамічних іграшок та особливих листівок. Також кожен зможе навчитися створювати паперові квіти. Особливості роботи у народних ремеслах покажуть містянам митці Спілки народних майстрів.

Робота над головним витвором фестивалю – альтанкою – триватиме під час фестивалю протягом майже всього серпня. Композицію створять на тему широкого, як і душа українців, Дніпра. Працюватимуть майстри кожного дня, крім неділі. А презентують готовий витвір на закритті заходу. 27 серпня новий питний фонтан буде встановлений біля озера (Русалки) у парку Сосновий бір.

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: