Завтра в Умані стартує безкоштовне навчання електрогазозварників

Новини

Навчання безробітних за спеціальністю «електрогазозварник» на замовлення роботодавців розпочинається 13 листопада в Умані

Ukrainian English Russian

Уманський міський центр зайнятості проводить набір на якісне професійне навчання. Підготовка фахівців здійснюється на базі навчальних закладів Умані та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

«Багато безробітних завдяки такому навчанню змогли не лише отримати гідну роботу, але й віднайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним і затребуваним. Адже після навчання людина гарантовано працевлаштовується, а роботодавець отримує кваліфікованого фахівця», – повідомив порталу «Діловий регіон» директор Уманського міського центру зайнятості Степан Фащевський.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на конкретне замовлення роботодавця. Професійно-технічну освіту здобуваються за денною формою навчання та, за необхідності, за індивідуальною формою. Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців. Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Найближчим часом Уманський міський центр зайнятості проводить набір на навчання за наступними професіями:

  • ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, - початок навчання - 13 листопада 2017 року, тривалість – 6 місяців;
  • ШВАЧКА, - початок навчання - 15 листопада 2017 року, тривалість – 5 місяців;
  • ПРОДАВЕЦЬ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, - початок навчання - 21 листопада 2017 року, тривалість – 4,5 місяці;
  • КУХАР, - початок навчання - 27 листопада 2017 року, тривалість – 6 місяців; 
  • ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, - початок навчання – грудень 2017 РОКУ, тривалість – 4,5 місяці;
  • ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ, - початок навчання – грудень 2017 року, тривалість – 5,5 місяці.

З пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна ознайомитись на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Детальна інформація за адресою: м. Умань, вул. Горького, 35, Уманський міський центр зайнятості, каб. 104, тел. (04744)3-42-68.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: