Жінкам на Черкащині роботодавці платять на 15% менше, ніж чоловікам

Фінанси

На території Черкаської області проживає 643,2 тис. жінок. В статевому складі населення області жінки мають чисельну перевагу (54%), тобто на 1000 чоловіків припадає 1172 жінки.

Ukrainian English Russian

Про повідомляє пресслужба головного управління статистики в Черкаській області.

На підприємствах, в організаціях та установах області у 2020р. працювало 113 тис. жінок (за даними державного статистичного спостереження з праці по підприємствах та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), або 55% від загальної чисельності працівників області.

Більшою мірою жіноча праця використовувалась в установах охорони здоров’я, де питома вага жінок складала 81% від загальної чисельності працівників, закладах освіти – 79%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 77%, функціонуванні бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури – 74%

Середньомісячна заробітна плата жінок у 2020р. рівнялась 9071 грн, що становить 85% від розміру середньомісячної заробітної плати чоловіків. У загальній кількості пенсіонерів всіх категорій жінки Черкащини становлять 62%.

Середній розмір призначеної місячної пенсії (з урахуванням компенсаційних виплат і цільових допомог, передбачених чинним законодавством) пенсіонерів-жінок, які перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду області, на 16% менше ніж у чоловіків.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: