Жителям Черкащини пропонують швидкі кредити без стосів паперу

Фінанси

”Швидкий кредит”, оформлення якого займає не більше 15 хвилин, пропонує споживачам ПриватБанк

 

Ukrainian English Russian

Для отримання таких грошей потрібні лише банківська картка та мобільний телефон. Зарахування грошей відбувається на картку за вибором клієнта - картку для виплат чи Універсальну, інформують у банківській установі.

Швидкий кредит - це отримання бажаної суми коштів в онлайн-режимі. Сума кредиту розподіляється на строк у 10 місяців, а регулярний платіж на погашення кредиту списується щомісячно з картки. При цьому умови кредитування ідентичні умовам «Миттєвої розстрочки» - після оформлення «Швидкого кредиту» автоматично формується договір в Приват24 саме в розділі «Миттєва розстрочка», де клієнт може контролювати процес сплати позики.

Дізнатись яку саме суму банк готовий швидко дати саме вам, досить просто. Сума “Швидкого” кредитування дорівнює сумі в рамках ліміту «Оплати частинами». А свій ліміт по «Оплаті частинами», що в даному випадку є максимально доступною сумою кредиту, можна дізнатися  просто відправивши SMS з текстом chast на номер 10060 або після заповнення онлайн-форми.

Додаткова зручність — можливість дострокового погашення кредиту без комісії, погашати який можна у Приват24, ТСО та додаток “Оплата частинами“.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: