Зменшити витрати на електроенергію можна завдяки багатозонним лічильникам

Енергоефективність

Багатозонний електролічильник – це сучасний електронний прилад, який може вести облік електроенергії за однією, двома, або трьома тарифними зонами на вибір. Перехід на такі електролічильників буде вигідним, якщо більшість електроприладів використовується вночі, роз’яснюють у ПАТ «Черкасиобленерго».

Ukrainian English Russian

У різний час доби електроенергія коштує по різному: вдень дорожче, вночі дешевше.

Скоригувати електроспоживання допоможе побутова техніка с таймерами, які потрібно налаштувати на роботу вночі. Максимально вигідним використання зонного лічильника буде для тих, у кого набігає щомісяця 500 кВт/год та більше.

Будьте уважні обираючи тризонний вид обліку. Якщо вночі електроенергія коштує тільки 40% від загального тарифу, то в пікові години тариф вищий від загального на 50%. Тризонний лічильник буде вигідний, якщо в пікові години споживання у вас буде мінімальним.

А ось із двозонним лічильником ви будете економити у будь якому-разі. Адже в нічний час електроенергія коштує 50% від загального тарифу, а максимальна ціна за одну кіловат годину дорівнює загальному тарифу за яким ви сплачуєте зараз.

Щоб придбати та встановити багатозонний лічильник, звертайтесь до відокремленого структурного підрозділу ПАТ «Черкасиобленерго» (РЕМ, УЕМ) за місцем обслуговування.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: