Золотоніським школярам провели екскурсію на виробництві

Новини

Нещодавно учні 8-го класу Золотоніської санаторної школи-інтернату з метою ознайомлення  з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці, відвідали місцеве підприємство Йдеться про виробника мінеральної води та дитячого харчування «Еконія».

Ukrainian English Russian

ТОВ ПІІ «Еконія» – інноваційне підприємство, що   створило першу в Україні спеціальну воду для дітей ТМ «Малятко» і вперше відкрило ринок і культуру споживання дитячої води. Сьогодні «Еконія» – беззаперечний лідер і експерт ринку дитячої води і дитячого харчування. Слідуючи провідним світовим трендам, впроваджуючи інновації у виробництві, компанія зростає і розвивається. Зараз портфель компанії включає цілий ряд успішних брендів: «Малятко», «Йодо», «Аквуля» і «Чистий ключ».

На початку заходу представники компанії, зокрема менеджер з персоналу Олена Чуєнко та начальник виробництва Сергій Михайловський, продемонстрували відеофільм про роботу свого підприємства та виробництво продукції. У ході проведення екскурсії школярі ознайомилися, з етапами виготовлення мінеральних вод, умовами праці та мотиваційними заходами для працівників. Робітники зміни охоче поділилися з учнями своїм досвідом, особливостями та специфікою виробничого процесу.

В свою чергу фахівці Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру  зайнятості розповіли школярам про послуги служби зайнятості для молоді, можливості отримання консультацій та проходження профдіагностичного тестування для вибору майбутньої професії.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: