Золотоніський центр зайнятості ініціює співпрацю з новоствореними ОТГ

Новини

Угоду про спільну діяльність підписали Золотоніський міськрайонний центр зайнятості та Зорівська територіальна громада задля ефективного вирішення проблем працевлаштування сільського населення

Ukrainian English Russian

Що налагодити плідну співпрацю, Золотоніський міськрайонний центр зайнятості провів зустріч з новообраним головою Зорівської об’єднаної територіальної громади Юрієм Гуньком. Він багато років очолював Зорівську сільську раду і переміг на виборах 29 жовтня 2017 року. Він повідомив, що сільські ради із сусіднього Драбівського району, такі як Мехедівська, Богданівська, Вершино-Згарська, будуть ліквідовані шляхом влиття до Зорівської. Своїх повноважень голова та депутати набули після першої сесії, яка відбулася 9 листопада 2017 року.

«Нам необхідно підтримувати постійний зв’язок із керівниками новостворених територіальних громад, щоб більш ефективно вирішувати проблеми працевлаштування сільського населення, сприяти створенню нових робочих місць. А для цього необхідно доводити до відома керівників ті податкові пільги, які вони отримують, працевлаштувавши безробітного на новостворене робоче місце», – повідомила порталу «Діловий регіон» директор           Золотоніського міськрайонного центру зайнятості Людмила Павліченко.

Відповідаючи на запитання представників Золотоніського міськрайонного центру зайнятості, Юрій Гунько розповів про проблеми та труднощі, з якими зіткнулися при переході та перетворенні в об’єднану територіальну громаду. Водночас наголосив: «Не треба боятися змін, треба йти впевнено вперед до розвитку і процвітання. Попереду роботи багато, але ми її не боїмося, тому що наша спільна мета – створити сильну громаду, яка покаже приклад працелюбності та оптимізму».

На запитання щодо зайнятості та безробіття громадян на території громади відповіли працівники центру зайнятості надали. начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко ще раз ознайомила з послугами, які служба зайнятості надає роботодавцям сьогодні. По закінченню зустрічі з ініціативи директора центру зайнятості з головою Зорівської територіальної громади була підписана угода про спільну діяльність.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: