Золотоніський маслоробний комбінат отримав міжнародний сертифікат якості

Промисловість

15 травня «Золотоніський маслоробний комбінат» отримав Міжнародний сертифікат зі Швейцарії, що підтверджує високий рівень якості та безпечності продуктів, які випускає та реалізує  підприємство.

Ukrainian English Russian

– Food Safety System Certification 22000 є надійною схемою аудиту та сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів в харчовому ланцюзі постачань, яка заснована на стандартах ISO, визнаних на міжнародному рівні. Сертифікатом FSSC 22000:2015 наше підприємство підтвердило, що всі вимоги системи безпечності управління харчових продуктів виконуються і, відповідно, вся готова продукція є якісною та безпечною для людини. Це дає нам можливість укладати угоди з багатьма країнами, а також дотримуватися вимог низки міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів», — зазначив Генеральний директор ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислав Кулініч.

В Україні таку атестацію пройшли всього декілька підприємств, серед них – золотоніське, пише zolotonosha.ck.ua.

На підприємстві вже давно запровадили систему безпечності управління якості  харчових продуктів. Її була впроваджено в березні 2012 року спеціалістами ДП «Черкасистандартметрологія». Окрім того, з 10 січня 2016 року ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» має право на експорт своєї продукції до країн Євросоюзу.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: