Зустріч черкаського бізнесу провели у ТПП (фото)

Новини

Інтеграційна зустріч керівників та власників підприємств\компаній - членів Черкаської торгово-промислової палати відбулася днями. Тематика заходу "Новий рік. Нові зв`язки. Розвиток 2018" та «Під знаком МЕРКУРІЙ`2018»

Ukrainian English Russian

 Як розповіли порталу «Діловий регіон» у Черкаській ТПП, зустріч пройшла в чудовій атмосфері емоційного та інтелектуального брейнстормінгу. Він передбачав командні рішення, ігрові тести, яскраві презентації з питань сучасного управління компанією, світових трендів у менеджменті та на ринку праці, та ексклюзивні аналітичні дані для роботодавців від потужних хедлайнерів заходу Марина Дяченко (MANEZH) та Ірина Кіркіна (Консалтинговое агентство "Персонал").

Унікальну інформаційно-аналітичну складову IQ-EQ-Івенту доповнили прекрасні бізнес-комунікації між членами Черкаської торгово-промислової палати під ароматну каву від Cult Coffee

- Це особливий івент, під час якого керівники підприємств відкрито говорять про стан розвитку власного бізнесу та дають свої власні прогнози/рецепти щодо зростання та подальшого розвитку. Це можливість отримати унікальну інформацію від хедлайнерів заходу та налагодити співпрацю між власниками та керівниками бізнесу - членами Черкаської торгово-промислової палати, - які шукають особливі рішення - з можливістю поділитися своїм досвідом або знайти натхнення для подальшого розвитку власних компаній та самих себе у 2018 році, - розповів президент Черкаської ТПП Сергій Першин.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: