2019 року на Черкащині зростання промвиробництва становило піввідсотка

Промисловість

За підсумками 2019р. індекс промислової продукції в області порівняно з 2018р. становив 100,5%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Ukrainian English Russian

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 18,5%, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 16,2%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 8,5%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 8,1%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – на 7,0%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 0,2%.

Водночас спостерігався спад обсягів на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 8,3%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,3%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 2,6%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 0,6%.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: