За його словами, під час першого етапу перевіряли на міцність мережі Південно-Західного району та мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола та вул. Смілянської, де виникло 54 пошкодження. На сьогодні працівникам «Черкаської ТЕЦ» лишилось ліквідувати ще 16 поривів.
– Наші ремонтні бригади працюють без перерв і вихідних, аби оперативно усунути пошкодження. Стан мереж вкрай зношений і з кожним роком маємо гіршу ситуацію. Крім цього, доводиться витрачати чимало часу, аби виявити аварійну ділянку та здійснити розкопки, щоб дістатись пориву. Тому звертаюсь до жителів нашого міста з розумінням поставитись до таких вимушених незручностей у зв’язку з гідравлічними випробовуваннями. Ми робимо все можливе, аби швидше подати людям гарячу воду, – розповів Віктор Володимирович.
Натомість міський голова Анатолій Бондаренко акцентував увагу керівника підприємства на дотриманні графіків проведення гідравлічних випробовувань, по яких у «Черкаській ТЕЦ» йде вже суттєве відставання.
– Дайте чіткий план, аби люди знали, коли буде закінчено проведення першого етапу випробовувань, і в яких будинках коли конкретно з’явиться гаряча вода, – наголосив Анатолій Васильович.
Підтвердив проблеми з подачею гарячої води споживачам по мережам КП «Черкаситеплокомуненерго», де вже проведено перевірку, і керівник цього підприємства Павло Карась.
Зокрема, на відміну від «Черкаської ТЕЦ», КП «Черкаситеплокомунерего» дотримується графіку гідравлічних випробовування по своїм теплотрасам. І вже успішно здійснили перший етап. Проте подати тепло усім своїм споживачам, які живляться від розподільчих мереж, немає змоги. Оскільки теплоносій частково подається і через магістралі «Черкаської ТЕЦ», які зараз перевіряють.