Черкаський виробник виявив у торгових мережах підробки своєї продукції

Новини

Фальсифіковані рибні консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» під маркувальними знаками рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс» були виявлені в магазинах Києва, Черкас та Дніпра. Відкрито кримінальне провадження.

Ukrainian English Russian

На початку вересня 2019 року в регіональних і національних мережах України було виявлено факт реалізації рибоконсервної продукції «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин», що належить ТОВ «Інтерфлот», з використанням маркувальних знаків черкаського рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс».

За заявою представника компанії ТОВ «Альфа-Етекс», ця продукція була виготовлена ​​без відома і згоди ТОВ «Альфа-Етекс», невідомо де, без дотримання виробничих стандартів даного підприємства, інформує verhovenstvo.com.

Дії шахраїв можуть завдати шкоди здоров'ю покупців підроблених консервів. Підривається ділова репутація ТОВ «Альфа-Етекс». Також значної шкоди завдають державі, оскільки є всі ознаки ухилення від сплати податків в бюджет.

Значні партії такий підробленої продукції виявлені майже у всіх національних торгових мережах. За цими фактами Національною поліцією складено протоколи в київському супермаркеті «Велика Кишеня», в черкаському супермаркеті «Делікат +» на бульварі Шевченка, 385, і в супермаркеті «АТБ» у місті Дніпрі.

Співробітники Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області вилучили для проведення експертизи виявлені в супермаркеті «Делікат +» консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» вагою 230 грамів в банках з ключем і без ключа, «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин »вагою 230 грамів вилучено по чеку представником Чечелівське відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Відкрито кримінальне провадження.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: