Чи затребувані в області вакансії медичних працівників

Новини

Директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко повідомив про потребу в медпрацівниках серед черкаських роботодавців:

Ukrainian English Russian

«Аналізуючи подані вакансії місцевими роботодавцями до служби зайнятості, постійно спостерігається потреба у фахівцях галузі медицини.

У січні - серпні поточного року до служби зайнятості Черкащини було заявлено 131 вакансію лікарів за різними спеціалізаціями, це і лікар педіатр, лікар невропатолог, лікар анестезіолог, лікар стоматолог, фізичний терапевт та інші спеціалісти. За направленням служби більше половини (57 %) вдалося укомплектувати. Станом на 1 вересня актуальними були 29 вакансій, - розповів він.

До речі, у цей період медичними установами області було заявлено потребу у 296 медичних працівниках середньої ланки. За сприяння служби зайнятості 222 вакансії було укомплектовано. Процес підбору працівників ускладнюється тим що пропонується не дуже високий рівень заробітної плати (так середній розмір зарплати по вакансіям галузі охорони здоров’я, що були актуальні на 1 вересня, становив 5 803 грн. Усього середній розмір у вакансіях станом на цю дату склав 6 324 грн.)».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: