- Тривалі перемовини з фірмою-виробником легкого тренувального літака К-10 «SWIFT» нами завершено і найближчим часом будемо мати на базі Льотної академії завод з виробництва літаків. За цих умов академія зможе купувати тренувальні літаки в свій арсенал у власного виробника і по собівартості. Розрахунки здешевлення вартості до 30%. Це дозволить вишу швидше забезпечити всі потреби курсантів у льотній практиці. Ми стоїмо на тому порозі, коли потрібно бути готовими до злету, - зазначив Горбунов.
Також Національний авіаційний університет спільно з Льотною Академією підготував проект, який направлений на підвищення їх матеріально-технічної бази. Як підкреслив в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, кропивницький виш буде одним із міжнародних центрів підготовки пілотів, де будуть відпрацьовуватись теоретичні знання на практиці, а також стане місцем підвищення кваліфікації для вже працюючих фахівців
І що надважливо, центр планується поповнити сучасною авіаційною технікою, яка сприятиме практичній підготовці майбутніх пілотів. Початок реалізації проекту планується у 2019 році, пише kropyvnytskyiua.com.