Колишній безробітний став підприємцем, налагодивши виробництво солодощів

Практика бізнесу

Щороку на український ринок виходить безліч нової продукції, тому пересічного покупця вже важко чимось здивувати. Але молодому підприємцю із Черкащини все-таки вдалося це зробити.

Ukrainian English Russian

Олексій Пархоменко, засновник компанії ТОВ «ARKMEN», що займається виробництвом різноманітних кондитерських виробів, ніколи не стояв перед вибором розпочинати власну справу чи бути найманим працівником, тому що завжди знав – має робити власний продукт.

Саме тому, ще не закінчивши університет, у 19 років він і розпочав невеличкий бізнес із переробки волоського горіха, цукерок з різними наповнювачами, печива, трюфелів. Перша партія солодощів реалізовувалася на автомобільних заправках ОККО, а сьогодні – ця продукція реалізовується у більш як 500 точках по всій Україні. Це локальні супермаркети, кінотеатри, приватні кафе, аеропорт Бориспіль тощо.

Виробництво розташоване в селищі міського типу Цибулів. ТОВ «ARKMEN» – молодий бренд, який постійно бере участь у всіх можливих ярмарках, фуд-маркетах, фестивалях, організовує дегустації на ярмарках і у точках продажу.  Це чудовий спосіб познайомити людей з їх продукцією, а також почути відгуки та пропозиції. Також Олексій розширює асортимент продукції та впевнено виходить на міжнародний ринок.

На сьогодні в компанії працює 18 кондитерів, бухгалтер, завідувач складу та торгові агенти. З початку 2019 року 5 безробітних осіб були працевлаштовані до ТОВ «ARKMEN» на новостворені робочі місця, за які служба зайнятості компенсувала роботодавцю витрати у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Реалізовуйте свої ідеї, втілюйте мрії, робіть все щиро та відкрито, і у вас все вийде! Кожна людина – це окремий світ, тому шукайте ключик до серця небайдужих вам людей і ви відчуєте підтримку та віру в свої сили», - радить  керівник компанії.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: