На Черкащині хочуть збудувати три сміттєпереробні заводи

Новини

500 тисяч тонн сміття утворюється щорічно на території Черкаської області. Так, зараз є спроби сортувати сміття, однак змінить ситуацію лише комплексний підхід до вирішення проблеми.

Ukrainian English Russian

Одним із завдань Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року є будівництво сміттєпереробних заводів та сортувальних ліній. Таку ж мету поставлено і в Стратегії розвитку Черкащини. Саме це питання обговорили в обласній адміністрації сьогодні із народним депутатом України Олександром Скічком та міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським, пише provce.ck.ua.

"Черкащину умовно розділяємо на 3 зони, зважаючи на географічне положення регіону: Золотоніську, Уманську та Черкаську. У кожній із цих зон, згідно Стратегії, має бути сміттєпереробний завод. Бачимо ініціативу саме від Золотоніщини", - написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", підсумовуючи зустріч, голова облдержадмінстрації Ігор Шевченко.

Мова йшла про залучення інвесторів для будівництва.

"Розраховуємо на підтримку народного депутата по округу №197 Олександра Скічка. Почули і чітку позицію місцевої влади, вже є визначена земельна ділянка. У свою чергу із профільним управлінням Черкаської ОДА готуємо пропозиції щодо змін до Закону України “Про відходи”", - додав Шевченко.

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: