На Черкащині знову проведуть грандіозне авіашоу «ЯСЛА»

Новини

Авіафест «ЯСЛА», який розшифровується як «Я люблю Саміт Любителів Авіації» проводитиметься другий рік поспіль на теренах колишнього військового летовища поблизу села Ротмістрівка.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє смілянський журналіст і фотограф Олександр Слєпцовський.

Торік цей фестиваль викликав широкий резонанс і зібрав велику кількість охочих наочно побачити саморобні літаки, до того ж побачити їх не лише на стоянці, а й в повітрі. А декому пощастило навіть піднятися в небо.

8 серпня це свято авіації знову повертається і проходитиме на тому ж самому місці – колишньому летовищі в околицях Ротмістрівки. Огляд техніки для всіх охочих буде відкритий з 10 ранку. Офіційне ж відкриття фесту заплановане на 16.00, пише procherk.info.

У програмі фестивалю – презентація літальних апаратів, пілотаж у повітряному просторі, а крім того – спортивні змагання, насичені культурні заходи. Депутат обласної ради Іван Далібожак обіцяє представити тут машини для гасіння пожеж, які застосовані в сучасних аеропортах на випадок екстремальних ситуацій.

Організатори подбали про те, щоби гості мали можливість відпочити у затінку, поласувати морозивом, безалкогольними напоями.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: