На Черкащині знизяться тарифи на тепло

Будівництво. ЖКГ

Майже всі теплопостачальні компанії в Черкаській області знизили вартість опалення для населення. Проблеми є лише в Жашкові. Про це на пресконференції повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар, пише dzvin.media.

Ukrainian English Russian

– 75% складової тарифу – це ціна на газ, якщо вона знижується, то зменшується і тариф. Нагадаю, що тарифи затверджує Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг. На скільки мені відомо, всі компанії, крім однієї в Жашкові і однієї  з Черкас, уже знизили тариф. У середньому ціна знизилась на 167 грн. для кожної домівки. Десь це 258, як у Ватутіному, десь – 60 грн, – зазначив Боднар.

Нагадаємо, керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась заявив, що віднині зміниться форма платіжок за тепло. Фактично нова платіжка по опаленню буде на листок А4, і окремо А4 на гаряче водопостачання. Також вона передбачає платежі на інші рахунки по різних видах. Тобто кожен вид внесків платиться на окремий рахунок, абонплата йде на інший рахунок і теплова енергія платиться на третій рахунок. Споживач повинен буде сплатити банківські витрати за сплату кожного з цих платежів.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: