Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,4 тис. грн. Для порівняння на 1 липня 2019 року – 5,8 тис. грн.
За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив 7,8 тис. грн, для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин 7,5 тис. грн, для кваліфікованих робітників з інструментом 6,9 тис. грн, для кваліфікованих працівників сільського господарства 6,9 тис. грн, для професіоналів 6,8 тис. грн, для фахівців – 6,3 тис. грн, для працівників найпростіших професій – 5,5 тис. грн, для технічних службовців – 5,2 тис. грн, для працівників торгівлі та послуг майже 5 тис. грн.
Найвищий розмір оплати праці запропонували у вакансіях для менеджера (управителя) з постачання 16,5 тис. грн, головного металурга 16,1 тис. грн, начальника виробництва, бетоняра по 16 тис. грн, начальник цеху, завідувача лабораторії по 15 тис. грн, машиніста тепловоза 14,7 тис. грн, майстра з ремонту устаткування 14,6 тис. грн, головного економіста 13,8 тис. грн, командира взводу, інспектора прикордонної служби, музиканта по 13 тис. грн.
З початку року кількість зареєстрованих безробітних становила 21,4 тис. осіб, що майже на 50% більше, ніж минулого року. Всього за півроку послугами обласної служби зайнятості скористалося 37,7 тис. безробітних громадян, що майже на 13% більше відповідного періоду 2019 року.
За видами економічної діяльності, серед безробітних, які мали професійний досвід, майже 30% раніше працювали у сільському, лісовому та рибному господарстві; 17 % – в торгівлі, 15% – у переробній промисловості.
За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин; працівники сфери торгівлі та послуг, працівники найпростіших професій.
У першому півріччі на одну вакансію в середньому по області претендував 21 безробітний (минулого року – 10).