ПОРТАЛ
9 вересня 2016, 20:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Прокуратура оскаржить вирок суду щодо сільського голови, обвинуваченого в отриманні хабара

Черкаським районним судом закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням сільського голови одного з районів області у вчиненні кримінального правопорушення.

Прокуратура оскаржить вирок суду щодо сільського голови, обвинуваченого в отриманні хабара

Як зауважують у облпрокуратурі, посадовець місцевого самоврядування обвинувачується в тому, що в жовтні 2015 року вимагав та отримав від представника одного з підприємств неправомірну вигоду в сумі 3 тис. грн. за розміщення в приміщенні сільської ради рекламної інформації. Його незаконні дії викрито прокуратурою області спільно з УПЗСЕ УМВС України в Черкаській області.

Вину зловмисника у скоєнні корупційного злочину доведено під час судового слідства прокурором прокуратури області, який підтримував державне обвинувачення в суді та просив суд визнати посадовця винним за ч. 3 ст. 368 КК України й призначити йому покарання в межах санкції цієї статті.

Однак, вироком суду останнього визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 680 грн. (довідково: ч. 1 ст. 190 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років).

З урахуванням викладеного, у зв’язку з тим, що прокуратура не згодна ні з кваліфікацією незаконних дій посадової особи, ні з мірою покарання, вказаний вирок суду прокурором буде оскаржено.