Підприємства МХП – найбільші донори бюджетів всіх рівнів в Черкаській області

Податки та мита

Підприємства агроіндустріальних групи МХП відомого українського бізнесмена Юрія Косюка увійшли в рейтинг найбільших регіональних платників податків і є бюджетоутворюючими для трьох областей України, серед яких і Черкаська.

Ukrainian English Russian

ПрАТ "Миронівська птахофабрика" та ТОВ "НВФ "Урожай", що входять до складу групи МХП, - найбільші платники податків Черкаської області, повідомляє офіційне видання Державної фіскальної служби "Вісник".

Компанії найбільшого українського виробника м'яса курки агрохолдингу МХП, розташовані на території Черкаської області, зайняли провідні місця - 3-е і 6-е відповідно - в регіональному рейтингу основних донорів бюджету, пише provce.ck.ua.

"МХП тісно співпрацює з усіма зацікавленими сторонами: споживачами, партнерами (клієнтами), місцевими громадами, інвесторами. Наші співробітники - це жителі сіл і міст, де компанія веде свою діяльність. Ми постійно на зв'язку з місцевими громадами. МХП дотримується принципів сталого розвитку та партнерства, залучаючи громади до спільних проектів. Працюючи разом, ми можемо поліпшити якість життя в регіонах, забезпечуючи сталий розвиток як МХП, так і України", - пояснює тісний зв'язок діяльності МХП з інтересами локальних громад засновник і глава правління одного з найбільших агрохолдингів України Юрій Косюк на зустрічі з інвесторами.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: