Податковий «Урожай-2020»: 258 підприємств агросектору підвищили заробітну плату працівникам

Податки та мита

Операція «Урожай» запроваджена в області з 2010 року та спрямована, перш за все, на організацію легалізації найманої праці та виплати заробітної плати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх його етапах. Про підсумки операції «Урожай – 2020» поінформували у Головному управлінні ДПС у Черкаській області.

Ukrainian English Russian

Так, завдяки підвищенню сільськогосподарськими підприємствами рівня оплати праці, відповідно зросла сплата податків, зборів та єдиного внеску. Зокрема, протягом січня – червня 2020 року надійшло 382,3  млн грн податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати, 35,5  млн грн військового збору та 300,8  млн грн єдиного внеску.

За рахунок офіційного працевлаштування 3,5 тис. осіб, 508 сільгосппідприємств збільшили фонд оплати праці на 45 млн грн, а 258 підприємств агросектору підвищили заробітну плату, чим збільшили фонд оплати праці на 9 млн гривень. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб від збільшення фонду оплати праці з початку року склали 35,2 млн гривень.

Крім того, тільки у червні забезпечили додаткові надходження 25 млн грн податку на доходи фізичних осіб із дивідендів, нарахованих засновникам сільгосппідприємств та 42 млн грн податку із інших доходів, виплачених фізичним особам.

При проведенні операції «Урожай – 2020», також, особлива увага приділяється залученню до декларування та повноти сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад  2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Станом на 01 липня залучили до оподаткування 16,3 тис. одноосібників, які задекларували 186 млн грн доходів. Від сплати податків і зборів надійде 33,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,8 млн грн військового збору.

Крім того, залучили до декларування 2,7 тис. власників сільгосптехніки, які отримали доходи від надання послуг по обробітку землі власною технікою та надання її в оренду. Сума задекларованого ними доходу склала 47 млн грн, додаткові надходження до бюджету з податку на доходи фізичних осіб – 8,5 млн грн, військового збору – 705 тис. гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: