Порушень на понад 3 млн грн виявили під час перевірки управління ЖКГ Смілянської міськради

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради за період з 01.01.2016 по 31.12.2019 виявили фінансових порушень на загальну суму понад 3 млн грн.

Ukrainian English Russian

Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт за об`єктом «Капітальний ремонт переливної греблі Смілянського водосховища на р. Тясмин» зайво перераховано коштів на суму понад 2 млн грн.

Тендерним комітетом Установи не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «ЛИМОЖБУД», за наявності на те законних підстав (тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації), що призвело до безпідставного включення до договірної ціни до договору про закупівлю товарів, робіт та послуг за кошти місцевого бюджету податку на додану вартість на загальну суму 482 тис. грн. Зазначене призвело до втрати Управлінням ЖКГ фінансових (матеріальних) активів на зазначену суму.

Установою не відображено в обліку заборгованості з плати за пайову участь з утримання об’єктів благоустрою і за користування місцем розміщення зовнішньої реклами та не вжито заходів щодо своєчасного її стягнення, через чого Управлінням ЖКГ недоотримано коштів на суму 360 тис. грн.

Окрім того, Управління ЖКГ сприяло КП «ВодГео» в уникненні від поточного контролю за використанням бюджетних коштів зі сторони органів державної казначейської служби. Так, згідно рішень Смілянської міської ради у 2019 році Установою без включення КП «ВодГео» до мережі одержувачів бюджетних коштів перераховано на банківський рахунок даного комунального підприємства кошти в сумі 1,4 млн грн на поповнення його статутного капіталу. Перерахування коштів на банківський рахунок дало можливість уникнути контролю за їх цільовим використанням.

За результатами контрольного заходу в.о. заступника начальника та головного спеціаліста відділу енергозбереження та інвестицій Управління ЖКГ притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, начальника відділу енергозбереження та інвестицій (голову тендерного комітету) – за частиною першою статті 164-14 КУпАП.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: