Прикордонники запрошують на військову службу безробітних канівчан

Новини

Нещодавно до Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості завітав старший офіцер відділення з добору в Черкаській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Микола Лисокінь.

 

Ukrainian English Russian

На семінарі з орієнтації на службу в Збройних силах України старший офіцер розповів пошукачам роботи про умови вступу на військову службу за контрактом: «Добір кандидатів здійснюється з числа громадян віком від 18 до 40 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну загальну середню освіту, пройшли професійно-психологічний відбір та придатні до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров'я».

Також старший офіцер наголосив, що кожен прикордонник має стабільну й цікаву роботу з перспективою постійного кар’єрного зростання та професійну підготовку за міжнародними стандартами, гідний рівень грошового забезпечення та гарантований соціальний захист.

Під час заходу понад 20 пошукачів роботи переглянули відеоролики про організацію роботи в прикордонній службі, а всі бажаючі отримали індивідуальні консультації від старшого офіцера.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: