Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні технології

Енергоефективність

Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні технологіїУ більшості сіл Ротмістрівської ОТГ уже провели повну заміну  котлів на твердопаливні, а нині у селі Ковалиха завершується спорудження котельні, що обігріватиме місцеву гімназію.

Ukrainian English Russian

За словами голови Ротмістрівської ОТГ Володимира Ховайби, котельня у Ковалисі споруджується гуртом, толокою. За кошти бюджету громада придбала котел, бетон та блоки для стін, будматеріали для покрівлі надало СТОВ «Перемога», дошки - ПП Сопільняк.

На будівництві котельні працювали жителі Ковалихи, починаючи від старости села і працівників гімназії. Спорудження нової котельні знаменує етап повного переходу Ротмістрівської громади на альтернативні енергоощадні технології.

Громада планує економити кошти бюджету не лише на відмові від газу: завдяки подрібнювачу гілок, який закупили для комунального підприємства, опалення частково проводитимуть трісками від переробки гілок, і дров на опалювальний сезон знадобиться удвічі менше, пише cherkasy24.info.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: