Семінар на тему «Системи енергетичного менеджменту (ДСТУ ISO 50001:2020)

Бізнес-календар
Ukrainian English Russian

В межах інформаційно-просвітницької кампанії, започаткованої Мінекономіки України, для представників бізнесу регіону, з метою інформування підприємств щодо впровадження системи енергетичного менеджменту та оптимізації енергоспоживання 5 серпня ДП «Черкасистандартметрологія» проводить семінар на тему «Системи енергетичного менеджменту (ДСТУ ISO 50001:2020). Оцінювання та поліпшення енергетичних послуг для споживачів (ДСТУ ISO 50007:2020). Визначення обсягів енергозбереження в організаціях (ДСТУ ISO 50047:2020)».

 Система енергоменеджменту забезпечує постійне поліпшення в сфері якості, безпеки та охорони навколишнього середовища. Ця концепція на сьогодні застосовується для поліпшення типів споживачів енергії. Енергетичні стандарти застосовні до організацій, як великих, так і малих, незалежно від географічних, культурних чи соціальних умов.

Семінар орієнтований на керівників та власників усіх підприємств та організацій, провідних фахівців, відповідальних за енергозбереження, інших зацікавлених осіб. Знання отримані на семінарі дозволять підвищити обізнаність в питаннях енергетичного менеджменту серед співробітників всіх рівнів та сприятиме зростанню ефективності експлуатації виробничих потужностей.

Лектор Левицький Михайло Анатолійович – директор ТОВ "ТЕХНІЧНІ ТА УПРАВЛІНСЬКІ ПОСЛУГИ" (корпоративного партнера TÜV SÜD в Україні), кандидат економічних наук, Lead auditor ISO 9001, ISO 50001, має практичний досвід проведення аудитів в Чехії, Польщі, Болгарії, Казахстані, Туреччині.

На семінарі присутні будуть ознайомлені з новими версіями стандартів, які у вересні 2020 року набувають чинності в Україні, а саме:

- ДСТУ ISO 50001:2020 Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання (ISO 50001:2018, IDT),

- ДСТУ ISO 50007:2020 Енергетичні послуги. Настанова щодо оцінювання та поліпшення енергетичних послуг для споживачів (ISO 50007:2017, IDT)

- ДСТУ ISO 50047:2020 Енергозбереження. Визначення обсягів енергозбереження в організаціях (ISO 50047:2016, IDT).

Зазначені стандарти передбачають:

- визначення енергетичної політики з конкретними завданнями у галузі поліпшення енергоефективності;

- встановлення енергетичної базової лінії, визначення критичних меж і розуміння елементів, які впливають на використання енергії;

- періодичне прогнозування енергоспоживання, що допомагає створити чітку картину для планування інвестицій і поліпшень;

- аналізування енергоспоживання в ході прийняття рішень для проектування і закупівель устаткування, сировини або послуг.

Стандарт ISO 50001 орієнтований на оптимізацію енергоспоживання, зниження енергоспоживання на 10% протягом перших 12 місяців від впровадження системи та має позитивний фінансовий ефект для підприємств.

 У зв’язку з необхідністю дотримання санітарних умов для запобігання поширення COVID-19 кількість присутніх на семінарі у залі обмежена. Просимо повідомити про своє бажання стати учасником семінару у найкоротші терміни.

Для підтвердження участі в семінарі необхідно надіслати заявку на e-mail: [email protected]  з поміткою «На семінар». З організаційних питань звертатися у відділ стандартизації та інформаційного забезпечення ДП «Черкасистандартметрологія за телефоном (0472) 37-15-44.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: