Щовівторка для черкащан проводитимуть безкоштовні бізнес-семінари

Новини

У Черкасах стартує цикл безкоштовних інформаційно-мотиваційних тренінгів для підприємців та тих черкасців, які лише збирається започаткувати власний бізнес.

Ukrainian English Russian

Заходи будуть проводитись в рамках «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017-2021 роки» за сприяння Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради та за підтримки ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Упродовж жовтня тонкощами відкриття та ведення бізнесу ділитимуться з учасниками тренінгів кожного вівторка – 02.10, 09.10,16.10, 23.10 та 30.10.2018р. о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою місті Черкаси, вул. Дашковича 19, мінус 2 поверх (ТРЦ «Хрещатик-Сіті»)

Зокрема, у якості спікерів заходів виступлять черкасці, які досягли значного успіху у підприємництві, які на прикладі свого власного шляху в бізнесі дадуть відповіді на запитання щодо історії успіху проекту, шляхів обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї, шляхів вибору бізнес-плану і стратегічного планування фінансів, побудови команди як основи успішного бізнес-проекту.

Перший захід заплановано провести 2 жовтня о 16.00.  Тема тренінгу: «Як розпочати власний бізнес та мінімізувати податки в умовах змін до Податкового кодексу».

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067 767 24 51.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: