Торік аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 39 млн грн

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – листопада 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 39,1 млн грн.

Ukrainian English Russian

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 84 управлінських рішення. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 133 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронні органи передали матеріали 39 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 17 досудових розслідувань. Пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення вимог бюджетного законодавства, у 20 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 154 протоколи про адміністративне правопорушення, 48 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнено 3 посадових осіб об’єктів контролю.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: