Торік черкаський Азот виробив понад півтора мільйона тонн азотних мінеральних добрив

Промисловість

У 2019 році Черкаський ПАТ "АЗОТ", що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив 1 млн 567 тис. тонн азотних мінеральних добрив. Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 467,8 тис. тонн, товарного карбаміду – 607,6 тис. тонн, КАС – 482,5 тис. тонн, аміачної води – 9,6 тис.тонн, аміаку – 808,6 тис.тонн (зокрема, товарного – 56,3 тис. тонн).

Ukrainian English Russian

Також неконцентрованої азотної кислоти було випущено 569,4 тис. тонн.

«У 2019 році підприємство було повністю забезпечено газом, ми досягли практично 100% завантаження потужностей і наростили обсяги виробництва мінеральних добрив на 23%. Дуже важливо, що цього року нам вдалося завершити модернізацію установки з виробництва рідких комплексних добрив КАС. Це дозволило збільшити виробіток цього продукту на 86%. Виробництво карбаміду зросло на 36%, а товарного аміаку – на 43%. Тренд, який ми бачимо і який зберігається: попит на КАС, росте в Україні швидше, аніж попит на інші добрива. Наша стратегія не змінюється: продуктовий портфель постійно коригується відповідно до наявного ринкового попиту та існуючих виробничих можливостей. Ми максимально «підлаштовуємося» під ринок, але при цьому враховуємо цінову кон’юнктуру і маржинальність кожного окремого продукту», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

Віталій Скляров впевнений, що виробничі результати 2019 року, які оприлюднюють хімічні підприємства України, свідчать про те, що саме хімічна промисловість найближчим часом має шанс стати новим драйвером економіки України, поряд з такими секторами як агро, металургія та IT.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: