Три способи подати декларацію про майновий стан і доходи

Податки та мита

З 1 січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів. Про це повідомляють податківці. 

Ukrainian English Russian

“Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за 2019 рік не пізніше 30 квітня 2020 року. Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року”, – ідеться в повідомленні.
Декларація подається до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем податкової адреси платника.
Є три способи подати декларацію (можна діяти на вибір):
особисто, або через уповноважену на це особу;
надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».
Громадяни, які отримали електронний цифровий підпис, можуть скористатися послугами електронного сервісу ДПС України «Електронний кабінет» та оперативно, не відвідуючи податкову інспекцію, подати декларацію про майновий стан і доходи. Крім цього, зазначений сервіс допоможе заповнити декларацію без помилок, пише finance.ua.

Терміни подання:
у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний зробити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;
при поданні податкової декларації в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: