У Черкасах встановили 80 майданчиків для негабариту

Будівництво. ЖКГ

80 майданчиків з 211 вже з металевими контейнерами для негабаритного сміття. До весни надавач послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів планує виготовити та встановити аналогічні на решті майданчиків.

Ukrainian English Russian

Черкащанка Анна зі своїм маленьким сином Сашею принесли на майданчик величезний пакет сміття. Кажуть: назбирали під час новорічних свят.

- Мені здається, що це чудова ініціатива, встановлювати такі контейнери, - говорить жінка. - Бо у нас біля майданчика для твердих побутових відходів постійно накидана купа негабаритного сміття, зокрема й брудного. І його розносять люди, тварини, або просто вітром по території. А так воно буде принаймні в одному місці.

Аня живе поруч з майданчиком на Хрещатику,130. Свій пакет з негабаритом разом із сином викинула вже у металевий контейнер, який в цей час встановлювали працівники “Управлінської компанії “Нова якість “Благоустрій”.

Водій навантажувача Анатолій Фурман розповідає, що за півгодини до їхнього приїзду, працівники компанії зачистили місце від сміття. Та вже коли сюди привезли ставити контейнер, на майданчику з’явилася нова купа.

За словами засновника групи компаній “Нова якість” Андрія Бортника, щодня у місті з’являється по 3 такі контейнери. До кінця зими планують встановити такі на всіх майданчиках, пише procherk.info.

- Ми мали виконати ці роботи, згідно інвестиційної угоди до договору, протягом трьох років на 144 майданчиках, які були затверджені спочатку. Але ставимо завдання закрити потребу в контейнерах до кінця зими, аби вже з настанням весни та комфортних погодних умов провести благоустрій майданчиків, - говорить Андрій Бортник.

Окрім того це дозволить максимально механізувати процес, аби в майбутньому збільшити частоту прибирання майданчиків та знизити вартість послуги.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: