У Черкаському районі МХП збудує пташники за унікальним проектом

Сільське господарство

Три нові бригади пташників збудує підприємство ДП «Перемога Нова» Групи МХП на території Тубільцівської сільської ради Черкаського району. Відповідний дозвіл практично одноголосно дала громада сіл Тубільці, Березняки, Первомайське та Хрещатик на слуханнях минулого тижня.

Ukrainian English Russian

За словами заступника директора ДП «Перемога Нова» Геннадія Штефана, пташники будуть розміщені за межами села Тубільці і Березняки на відстані від 1100 метрів до двох кілометрів. - Тобто ми витримуємо санітарно-захисну зону, яка має бути, згідно закону, - пояснив він.

За його словами,  обладнання тут використовуватимуть найбільш передове у світі – німецьке і голландське. Стічні води будуть вивозити до очисних споруд спецтехнікою. Що ж до посліду, то з грунтом він контактувати не буде, бо не складуватиметься на підприємстві, а одразу вивозитиметься на ТОВ «НВФ «Урожай» для подальшої переробки, пише dzvin.media.

- При цьому дороги, якими возитимуть послід, стоки, птицю та іншу продукцію, МХП збудує в обхід села, - додав він.

Найбільше екологічне навантаження, як передбачають в МХП, буде на повітря, однак всі розрахунки показують, що жодного перевищення гранично допустимих норм шкідливих речовин не буде.

Віктор Гринюк також підкреслив, що детальний план забудови підготували фахівці і він пройшов усі необхідні експертизи. Нові потужності стануть унікальними, бо вони будуть зведені за найновітнішими технологіями, яких навіть у Європі є всього у двох-трьох компаній.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: