У Христинівці військовослужбовець відкрив кав’ярню «Veterano coffeé»

Практика бізнесу

Сергій з Христинівки ділиться власним досвідом про те, як його бізнес-ідеї перетворилися у справу його життя.

Ukrainian English Russian

Підтримкою на початку ведення власної справи стала допомога служби зайнятості у вигляді одноразово виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та участь військовослужбовця у проєкті «Veterano».

Незадовго після закінчення навчання в одному із Київських університетів, хлопець підписав контракт на службу у Збройних силах України.

Захищаючи мир і спокій українців, чоловік все частіше мріяв про тихе і щасливе життя без війни. Повернувшись додому із зони бойових дій на сході країни, молодий і амбітний військовий активно шукав своє місце у професійній діяльності на мирній території – у рідному містечку, що на Черкащині.

Звернувшись до Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, безробітний дізнався про можливість відкрити власну справу за підтримки служби зайнятості.

Проаналізувавши місцевий ринок надання послуг у галузі громадського харчування, Сергій вирішив відкрити власну кав’ярню «Veterano coffeé», що користується значним попитом, як серед  мешканців  Христинівки, так і серед гостей міста.

Чоловік розповідає: «Поки-що працюю сам, поступово розвиваю бізнес. Активно шукаю додаткові ресурси, час від часу проводжу моніторинг різних грантових програм для підприємців, щоб мати можливість створити нові робочі місця. Серед клієнтів – місцеві жителі та гості міста. Радію, коли бачу, що кавова культура рідного міста виходить на новий рівень і набуває все більших обертів. Адже головне правило смачної кави, хоч де ви її п’єте, - правило свіжості, а вправні руки та крихта любові людини, яка її готує, зроблять вашу каву найкращою у світі».

За словами підприємця, він відкритий до діалогу та готовий підтримати тих, хто повернувся із зони проведення бойових дій: адаптуватися у мирному житті, поділитися досвідом чи просто дати дружню пораду.

Усім , хто тільки розмірковує над започаткуванням власної справи, підприємець радить, перш за все, не боятися відповідальності, детально аналізувати кожен крок і можливі ризики, а головне – розуміти, що будь-яка ініціатива знайде свою підтримку, якщо у ній жевріє частинка доброти і віри у щасливе і мирне життя. 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: