У сільгосптовариства відсудили 119 га незаконно використовуваних земель

Новини

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про повернення державі земельних ділянок в адміністративних межах Байбузівської сільської ради Черкаського району загальною площею 119 га.

 

Ukrainian English Russian

Після закінчення строку договорів оренди вказаних земельних ділянок, незважаючи на заперечення розпорядника цих земель - органів Держгеокадастру області у поновленні договорів, у порушення чинного земельного законодавства сільськогосподарське товариство не повернуло землю державі, а продовжувало її безпідставно використовувати у власних цілях, засіявши озимою пшеницею.

Незгода уповноваженого органу з продовженням договору оренди земельних ділянок на попередніх умовах викликана відсутністю їх актуальної нормативно-грошової оцінки, що порушує державні інтереси.

На захист цих інтересів з позовом про повернення землі до суду звернувся прокурор, довівши свою правову позицію суду, за рішенням якого спірні землі підлягають поверненню на користь держави для подальшого розпорядження ними у порядку, визначеному законодавством.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: