У Золотоноші діють соціальні угоди з вантажоперевізниками

Будівництво. ЖКГ

В управлінні ЖКГ Золотоніського міськвиконкому чекає своєї черги 41 проєкт на будівництво асфальтного покриття на вулицях міста, що виготовлені за кошти самих жителів на умовах програми «Золотоноша власними руками». Але тим, хто думає, що після готової документації наступного дня з’явиться нова дорога, варто зрозуміти: 5-7 тисяч зібраних грошей тягнуть не один мільйон бюджетних, пише інтернет-видання zoloto.city.

 

Ukrainian English Russian

На тверде дорожнє покриття сподіваються і мешканці вулиць – Запорізька, Грушевського та Гайдамаки. Його будівництвом переймається місцевий громадський активіст Олексій Дробязко.

За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, проєкт, виготовлений за кошти золотонісців, потребує корегування. Окрім цього, з часу його виготовлення минуло 4 роки, протягом яких не раз змінювалася вартість будівельних матеріалів та мінімальна заробітна плата, від якої залежить і оплата праці дорожників. Тож потрібно переробляти і кошторис бюджетних витрат на будівництво. Лише після вирішення усіх цих питань проєкт отримає право на реалізацію.

Після завершення середньо поточного ремонту вулиці Незалежності у Золотоноші дорожники перейдуть до аварійної ділянки на перехресті Благовіщенська – Шевченка. Разом з працівниками КП «Міський водоканал» вони спробують встановити причину просідання частини центральної вулиці.

Варто зазначити, що наразі у Золотоноші набирають дії соціальні угоди з перевізниками вантажу. Власники фірм і компаній, чия техніка через ремонт об’їзної магістралі використовує дороги місцевого значення для під’їзду до підприємств, зобов’язалися відшкодувати затрати на їхню відбудову.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: