Уманчанин власноруч сконструював футуристичний електромотоцикл

Інновації

34-річний уманчанин Володимир Ровінський створює техніку майбутнього. Вже зібрав електровелосипед та електромотоцикл. За професією чоловік інженер-електронщик. Свої винаходи складає у власній майстерні, пише vechirka.net.

Ukrainian English Russian

Своєю гордістю Ровінський називає створені власноруч електровелосипеди та мотоцикли. Деталі для них робив на 3-Д принтері.

- По наших дорогах вони поки не їздять, - пояснює Володимир. – Ті прототипи, які я зробив, коштують дорого. Велосипед, наприклад, коштував приблизно 5 тисяч доларів. Мотоцикл на електротязі матиме ціну в 10-12 тисяч доларів. Така вартість, бо все робиться вручну. Ці речі цікаві за кордоном.  В Україні люди не готові платити такі гроші. А взагалі, цей транспорт робив для себе. Я сам мотоцикліст. Просто маю хобі таке. Було цікаво розробити  річ, в якої обидва колеса матимуть привід. На такому велосипеді я взимку проїжджав по 25-сантиметровому снігу. Деталі для прототипів робив на 3-Д принтері.  Хоча це довго й дорого. Бувало, що 24 години чекав, поки віддрукує необхідну деталь. Наприклад, задній ліхтар обійшовся в доларів 300-400 по собівартості.

Коли й куди продаватиме свою техніку, Володимир поки не знає. Для використання на дорогах України електромотоцикла має отримати спеціальну ліцензію.

Окрім цього Володимир вже не один рік займається розробкою відеосимуляторів  та атракціонів для дітей. Мріє відкрити власний великий парк розваг в Умані.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: