Відомий інтернет-провайдер отримав відзнаку «Черкаська якість» за свої послуги

Транспорт і зв'язок

Конкурс «Черкаська якість» проводиться в області вже п’ять років поспіль. За цей час звання переможців, лауреатів та фіналістів здобув 101 вид продукції (товарів, робіт, послуг). Переможці та лауреати конкурсу з 2017 року мають право маркувати продукцію знаком «Черкаська якість», що позитивно впливає на рівень реалізації продукції та популяризує місцевих виробників за межами області.

Ukrainian English Russian

Переможцем за підсумками минулого року  у категорії «Роботи та послуги, які виконують або надають у побутовій та виробничій сферах» стало ТОВ «МАКЛАУТ-ІНВЕСТ» — провідний оператор телекомунікацій у Черкаській області, що працює під торговою маркою McLaut.

 Основні напрямки діяльності компанії — надання послуг доступу до мережі Інтернет, організація корпоративних каналів передачі даних, будівництво ліній та об’єктів зв’язку. Покриття оптичної мережі компанії McLaut поширене на Черкаси, Смілу, Канів, Золотоношу, Ватутіне, Звенигородку, Шполу Черкаської області та м.Переяслав-Хмельницький Київської області.

Компанія надає послуги фіксованого доступу до мережі Інтернет. Головними критеріями даних послуг є швидкість передачі даних та стабільність з’єднання. Гарантією надання якісного зв'язку доступу до мережі Інтернет компанії McLaut є власна оптична мережа, побудована на обладнанні операторського класу, що обслуговується кваліфікованим персоналом. Стабільну швидку роботу Інтернет абонентам забезпечує з’єднання  компанії з великими магістральними провайдерами України та світу.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: