До цього переліку увійшли підприємство інвалідів «ЛіЗ» обласного громадсько-соціального об’єднання «Асамблея інвалідів Черкащини», також Звенигородського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих, «Благодія-Центр» Черкаської міської ГО інвалідів «Благодія», «Палліум» обласної громадської організації інвалідів «Турбота про інвалідів», обласної організації Українського товариства глухих, «Талан» громадської організації «Черкаська обласна організація інвалідів Рівність», «Продцентр» громадської організації «Черкаська обласна організація інвалідів Надія», «КВАНТ» ГО «Черкаська обласна організація інвалідів Надія».
На кожному з них працює від трьох до двадцяти людей з інвалідністю, зазначають у Черкаській ОДА. Сфера ж послуг, що надають виробництва, – різноманітна. Це і виробництво меблів, і переробка та реалізація продуктів харчування, і видання книг, довідників та газет. Кілька з них надають юридичні послуги, також транспортні та ін.
Члени комісії, заслухавши керівників підприємств, рекомендували в подальшому, за можливості, збільшувати чисельність працівників, забезпечуючи при цьому гідну оплату праці, а також передбачати ресурси на її збільшення.