Залізницею до столиці: скільки коштує квиток із Черкас?

Транспорт і зв'язок

Черкащан, а особливо студентів, що навчаються у столиці, стривожила новина щодо підвищення вартості проїзду маршруткою Черкаси-Київ.  Наразі вартість такої поїздки складає мінімум 160 грн.  Альтернативою ж для бюджетних подорожей є залізниця, яка пропонує пасажирам квитки різної цінової категорії

Ukrainian English Russian

Потяг Черкаси-Київ, що був запущений 10 грудня минулого року, виявився досить привабливим як за вартістю, так і за комфортом. Наразі черкащани в напрямку столиці можуть щоденно подорожувати за вартістю квитка від 66 гривень:

№ 148 Ш Одеса →Київ-пасажирський (люкс -228.25 грн, купе -157.81грн, плацкарт - 66.09) та 781Ш Черкассы →Київ-пасажирський (1 клас - 65.02 грн, 2 клас - 120.94 грн).

Орієнтовний час у дорозі складе 3 години 24 хвилини. А от вартість квитка для студентів вдвічі дешевша, ніж вартість квитка на автобус (за наявності студентського посвідчення). Для купівлі цих білетів навіть не потрібно виходити з дому. Придбати їх можна цілодобово на сайті ПриватБанку.

За минулий рік в такий спосіб черкащани придбали більше 113 тисяч квитків на потяги, автобуси та літаки загалом. Цікаво, що у відділеннях було придбано лише 33 тисячі квитків, а 80 тисяч інших клієнти купували у дистанційних каналах банку, повідомляють в установі. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: