Золотоніський модельєр презентував колекцію одягу із килимів

Новини

Півроку тому хлопець, що народився в Золотоноші, отримав з рук топ-моделі Наталії Гоцій статуетку переможця першого українського «Подіуму». А 4 вересня бренд Sereda представив свою колекцію на Ukrainian Fashion Week. Надихнула Максима Середу музика української виконавиці Аліни Паш.

Ukrainian English Russian

– Ця колекція про Карпати, мої бабуся і мама звідти, та й я провів у горах все дитинство, – розповів Середа Новому каналу. – Пам’ятаю, на свята все було таким яскравим: жінки в хустках, будинки – в квітчастих килимах. Ця колекція про українську прогресивну молодь, яка не забуває своє коріння….

На ескізи в Макса пішло 2-3 тижні, ще кілька місяців – на пошив. Допомагали молодому дизайнеру швея-конструктор Маша Дзюбенко, з якою Макс розділив перемогу на «Подіумі», і ще одна учасниця модного реаліті – Сільвія Ротар. Дівчата працювали практично цілодобово, але встигли закінчити все вчасно, пише zolotonosha.ck.ua.

 – Кілька моделей – комбінезон, пальто, шорти – ми пошили зі справжніх килимів, – розповідає Максим. – По них я їздив на Західну Україну. А один із килимів – наш, домашній, бабусина спадщина, розповів модельєр.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: