«Фотоніка Плюс» отримала відзнаку за нову лазерну розробку

Інновації

Конкурс «Черкаська якість» проводиться вже п’ятий рік. За цей час звання переможців, лауреатів та фіналістів здобув 101 вид продукції (товарів, робіт, послуг). Переможці та лауреати конкурсу з 2017 року мають право маркувати продукцію знаком «Черкаська якість», що позитивно впливає на рівень реалізації продукції та популяризує місцевих виробників за межами області.

Ukrainian English Russian

Після експертної оцінки матеріалів, які підтверджують якість продукції у 2019 році, було відзначено 23 види продукції (товарів, робіт, послуг) від 20 підприємств, з-поміж яких було обрано переможців, лауреатів та фіналістів.

У номінації «ПРОДУКЦІЯ: ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ» перемогу здобуло Приватне підприємство «Фотоніка Плюс», що спеціалізується на виробництві лазерних медичних хірургічних та терапевтичних приладів і проводить науково-дослідні розробки нових прогресивних малоінвазивних методів хірургічного втручання.

 Головне кредо — впровадження інноваційних лазерних технологій у медичну практику. Співпраця з практикуючими лікарями допомагає створювати нові медичні лазерні прилади, які відповідають їхнім потребам.

На підприємстві реалізується замкнутий цикл — від наукової ідеї до продажу готового виробу. Підприємство має лабораторію технічного контролю, атестовану на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Виробництво сертифіковане відповідно до вимог ISO 13485:2016. Лазерні медичні вироби мають попит як в Україні, так і на міжнародному рівні.

 Фракційний СО2-лазер «LIKA-fraxel+» — нова розробка підприємства з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, сенсорною панеллю «Touch screen» — відповідає сучасним світовим вимогам до лазерного медичного обладнання. Апарат призначений для широкого спектру лазерних маніпуляцій у дерматокосметології, хірургії та гінекології.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: