«MapaMagic» усе ще б’ється за життя, – Віктор Євпак

Коментарі

Інноваційним ІТ-проектам Черкас бракує підтримки місцевої влади. Про це розповів у коментарі порталу «Діловий регіон» директор компанії «eKreative» та стартапів «MapaMagic», «Kidslox» та «FoodHacker» Віктор Євпак. 

Ukrainian English Russian

За словами Віктора Євпака, поки що Черкаси не входять до міст України із найбільш розвиненим ІТ-рухом. «У Львові, наприклад, цей рух набагато сильніший. Чому? Бо мер міста і міська влада дуже чітко і  явно показала, що туризм і ІТ – це пріоритети стратегії розвитку міста. Це знайшло своє вираження у створенні ІТ-інфраструктури, та ІТ-середовища, де компанії можуть швидко розвиватися, створювати нові робочі місця тощо. Тому програмісти з усієї України стікаються туди», – розповів порталу «Діловий регіон» Віктор Євпак. Але ІТ-рух у Черкасах пожвавлюється переважно завдяки зусиллям ІТ-спільноти – створюються нові команди, проекти, але критичної маси ще немає. Хоча тенденція вже намітилася.

«Щоб створити умови потрібно, по-перше, не заважати ІТ, а тільки сприяти. На щастя, пройшов період «наїздів». По-друге, слід переглянути концепцію і бачення підготовки кадрів і навчання. По-третє, всіляко сприяти ІТ-проектам та інноваційним починанням, які є в айтішників.  Наприклад, наш «MapaMagic» усе ще б’ється за життя», – відзначив Віктор Євпак.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: